آرش رئیسیان
منوی سایت

شرکت زرسیم اسپانسر پخش فیلم

 

zarsim

 

شرکت سیم و کابل زرسیم که از شرکتهای بسیار معتبر در زمینۀ کاری خود می باشد به مدیر عاملی جناب آقای مهندس کحال زاده اسپانسرینگ پخش فیلم چسب زخم را با رویی باز و قلبی مهربان پذیرفتند و به پشتوانۀ ایشان این فیلم به زودی واردبازار فروش فیلم می شود.

۴ نظر

 1. عادل گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من عادل عسکری به همراه یکی از دوستانم مجموعه ای 13 قسمتی به اسم مجموعه پژواک ها را برای شبکه مستند سیما ساخته ایم و به جز این مورد نزدیک به 40 فیلم کوتاه و مستند و انیمیشن ساخته ایم و سابقه شرکت در ورک شاپ عباس کیارستمی را نیز داشته ایم که فیم منتخب ورک شاپ نیز بوده است
  2 طرح فیلم بلند آماده کرده ایم و به دنبال اسپانسر و حمایت کننده برای فیلم هایمان می باشیم.
  ساخت این گونه فیلم ها با هزینه ای اندک و در زمانی کوتاه و با بازدهی خوب در جشنواره های معتبر خارجی قابل ساخت می باشند
  آیا امکان همکاری وجود دارد؟
  شما چه پیشنهادی برای ما دارید؟
  ممنون ا ز توجه تان

  • آرش رئیسیان گفت:

   سلام دوست عزیز
   ماشااله شما با اینهمه تجربه و موفقیت باید دست من را هم بگیرید. اما از شوخی گذشته من ارتباطات خیلی خوب و زیادی ندارم و به مشکل شما خودم نیز دچارم . تا یکماه دیگر سفری خواهم داشت به یک ورکشاپ با موضوع چگونه پیدا کردن اسپانسر خارجی اگر این ورک شاپ حاصلی داشت حتما به شما نیز انتقال خواهم داد.
   با آرزوی موفقیت برایتان

  • آرش رئیسیان گفت:

   در ضمن در مورد شرکت زرسیم رابطۀ صمیمانه من با مدیر عامل آن این فکر را به سرم انداخت که پیشنهاد حمایت مالی برای تکثیر و توزیع فیلم را از آنها جلب کنم و آنها برای هدیۀ نوروز به جای دادن تقویم فیلم هدیه دادند شاید این تجربه را با شرکتها و سازمانهای دیگر نیز بتوان انجام داد.

 2. reza گفت:

  سلام خدمت شما دوست عزیز پروژه ای هست در زمینه فیلم کوتاه که در نوع خودش در کشور ما فوق العاده خواهد بود ب خاطر سبک جدیدی ک اجرا خواهد شد هزینه فیلم ب دلیل جلوه های ویژه فیلم بالا هست اما فیلم عالی اگر مایل ب همکاری هستید یا شرکتی رو میشناسید ک حمایت کنه ممنون میشم معرفی کنید مطمئن باشید پشیمون نمیشید

کامنت بگذارید